NAJ SE PREDSTAVIMO

Smo študentje 4. letnika dvopredmetnega študija matematika in računalništvo na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Pri predmetu večpredstavnost in hipertekst smo pod mentorstvom profesorice asist. dr. Alenke Žerovnik, oblikovali spletno stran za izbirni predmet ROM (računalniška omrežja).

Sem študentka matematike in računalništva. Računalniške vsebine so mi zelo zanimive, ker postajajo del vsakdana.V sklopu predmeta večpredstavnost in hipertekst sem pridobila kar nekaj novega znanja, ki ga bom lahko v prihodnje uporabila.Veseli me, da smo skupaj s sošolci postavili zanimivo in poučno spletno stran, ki bo lahko v pomoč številnim učencem.

Mislim, da smo kot ekipa lahko ponosni nase.

Klara Lampret

Študentka

Sem študentka 4. letnika matematike in računalništva na Pedagoški fakulteti. Pri predmetu Večpredstavnost in hipertekst smo izdelali to spletno stran, v katero smo vložili veliko truda in dela. Naučila sem se veliko o uporabi WordPressa in Divi-ja. Na kratek in jedernat način smo poskušali posredovati informacije.

Tia vrhovec

Študentka

Sem študentka 4. letnika matematike in računalništva na Pedagoški fakulteti.  Za ta študij sem se odločila zato, ker me že od malega matematika in računalništvo zelo zanimata, kot tudi delo z otroki. Kot bodoči učitelji računalnišva, bomo kasneje potrebovali veliko gradiv vezanih na temo računalniška omrežja. Zato smo skupaj ustvarili to spletno stran, ki je v pomoč učiteljem, da z njo popestrijo pouk, dobijo nove ideje ter znanja. Namenjena je tudi nadobudnim učencem, ki si želijo izvedeti več in se odločijo samostojno raziskovati to zanimivo področje računalništva.

Nina Debevec

Študentka

Sem študentka matematike in računalništva na Pedagoški fakulteti Univerze v Ljubljani. Tekom ustvarjanja te spletne strani sem pridobila veliko novih veščin, ki mi bodo v prihodnje prišle prav, poleg tega pa sem poglobila znanje na področju računalniških omrežij. Prepričana sem, da bodo vsi, ki bodo obiskali to spletišče izvedeli veliko novega.

Meta Maček

Študentka

Sem študent 4. letnika matematike in računalništva na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Menim, da je osnovno znanje računalništva dandanes zelo pomembno, zato sem si izbral ta študij. Čeprav sem o računalništvu že veliko vedel, sem se na predavanjih še vedno naučil nekaj novega. To osvojeno znanje si želim deliti tudi z drugimi.

Dominik Petrovčič

Študent

Moje ime je Nejc Menard in sem študent 4. letnika na Pedagoški fakulteti, kjer študiram za učitelja matematike in računalništva. Izbral sem ta študij, ker verjamem, da sta ta dva predmeta tesno povezana in sta ključna za razumevanje sodobnega sveta. Zame je izredno zanimivo spoznavati različne načine, kako lahko matematika in računalništvo vplivata na naše vsakdanje življenje in kako ju lahko uporabljam kot učitelj za pomoč pri reševanju različnih problemov pri učencih.

Nejc Menard

Študent